I Edycja →

Bliżej Siebie 2 edycja

Webinar: Zwinni i elastyczni – przywództwo przyszłości

Zapraszamy na BEZPŁATNY webinar!

W czwartek, 20 czerwca w gronie ekspertów porozmawiamy o tym, czy liderzy przyszłości są zwinni i szybcy jak jaszczurki, dostosowują się do otoczenia jak kameleony i spadają na cztery łapy jak koty.

Jak mówił Darwin: „Nie jest najmocniejszy ten, kto przetrwa, ale ten, kto najlepiej reaguje na zmiany”. Zwinność i elastyczność są jak mięsień – im częściej je ćwiczysz, tym silniejsze się stają. My podpowiemy, jak to robić.

Porozmawiamy o tym, co sprzyja rozwojowi zwinności i jak budować w sobie i zespołach elastyczność. Powiemy, jak budować leadership sprzyjający tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych pomysłów w erze powszechnego zmęczenia i wypalenia.

Zastanowimy się, jak transformacja cyfrowa wpływa na sposób zarządzania i przywództwa w organizacjach, i czy technologiczne rozwiązania i lider-robot mogą zastąpić lidera-człowieka.

Gośćmi spotkania będą:|
Magdalena Kowalska – Dyrektor Centrum Rozwoju Kompetencji i Metod Zarządzania Projektami Orange Polska
Radosław Zarychta – Senior Manager, Business Insight Lead McDonald’s Polska
Sławomir Chomicz – Dyrektor Regionu Południe GLS
Krzysztof S. Ogonowski – Ekspert ds. wdrażania zmian w organizacji
Romeo Grzębowski – Ekspert w obszarze zarządzania ludźmi, rozwoju liderów i zespołów

Spotkanie jak zawsze poprowadzi Agata Swornowska-Kurto, Prezes Zarządu Grupy ArteMis, pomysłodawcy i organizatora kampanii „Bliżej Siebie”.

Zarejestruj się: https://live.blizejsiebie.info/

Udostępnij

Dołącz do kampanii, i zadbaj o zdrowie swoich pracowników

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.