I Edycja →

Bliżej Siebie 2 edycja

Fundacja Venture Cafe Warsaw razem z nami w kampanii

Wśród patronów kampanii już po raz drugi jest Fundacja Venture Cafe Warsaw.

Fundacja Venture Cafe Warsaw działa w globalnej strukturze (m.in. Boston, Filadelfia, Monterey, Miami, Tokyo) tworzącej m.in. sieć dzielnic innowacyjnych, wspiera turystykę innowacyjną i łączy środowiska innowacyjne dzięki lokalnym i globalnym programom. Naszą misją jest “Connecting Innovators To Make Things Happen”, a celem integracja liderów i wizjonerów skrajnie różnych dziedzin.

Thursday Gathering, organizowany przez Venture Cafe Warsaw, to centralny event networkingowy dla lokalnej społeczności innowatorów, wszystkich “curious doers”. Wydarzenia te organizujemy na świecie od 2009 roku w jednostkach Cambridge Innovation Center i Venture Cafe przyciągając kilkaset osób w każdy czwartek do naszych przestrzeni. Łączymy przedsiębiorców, startupy, korporacje, inwestorów, ekspertów, naukowców, studentów i organizacje pozarządowe w jednym miejscu. Dużą wartością dodaną jest nowoczesny networking (formaty, które umożliwiają żywą dyskusję i wzajemne uczenie się) oraz łączenie talentów, pomysłów i kapitału w jednym miejscu.

Więcej informacji na: www.venturecafewarsaw.org

Udostępnij

Dołącz do kampanii, i zadbaj o zdrowie swoich pracowników

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.