I Edycja →

PARTNERZY

Partnerzy Główni

SODEXO POLSKA

Sodexo to firma z francuskim rodowodem, która działa na rynku kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management – FM) w 53 krajach świata. Dzięki 422 tysiącom pracowników każdego dnia obsługuje 100 milionów konsumentów. Misją firmy jest poprawa jakości życia. W Polsce Sodexo od prawie 30 lat jest liderem w dziedzinie kompleksowej obsługi nieruchomości i największą firmą FM o zasięgu ogólnopolskim. Usługi Integrated Facility Management (IFM) świadczy w ponad 200 obiektach i prowadzi 40 restauracji pracowniczych. Wspiera firmy w zarządzaniu miejscem pracy i tworzeniu komfortowej, bezpiecznej i unikatowej przestrzeni dla pracowników w obiekcie klienta. Rozwiązania w miejscu pracy firma wdraża z poszanowaniem i troską o środowisko naturalne – zarówno w odniesieniu do własnej działalności, jak i działalności klientów. Ważnym elementem aktywności Sodexo – zarówno w Polsce, jak i globalnie – jest walka z problemem głodu i niedożywienia.  Co roku w ramach akcji Stop Hunger Servathon, wraz z Klientami, dostawcami i innymi partnerami biznesowymi, firma zbiera żywność, która następnie, poprzez sieć Banków Żywności, trafia do potrzebujących.

W centrum naszej firmy od zawsze są ludzie. To oni stanowią najważniejszy element organizacji, dlatego z zaangażowaniem podejmujemy wszelkie działania, które pozwalają dbać o dobre samopoczucie całego zespołu Sodexo. Zdrowie psychiczne jest kluczowym aspektem tego samopoczucia, związanym z funkcjonowaniem człowieka, nie tylko w pracy, ale także w życiu codziennym, osobistym. Dołączamy do kampanii, aby móc tworzyć dla naszych pracowników jeszcze lepsze miejsce, w którym czują się szczęśliwi. Chcemy dawać im realne rozwiązania, które budują przyjazne środowisko pracy, z uwrażliwieniem na ich potrzeby i emocje. Chcemy słuchać, wspierać i pomagać. Bycie członkiem kampanii postrzegamy jako możliwość rozwoju w dobrym kierunku, z nastawieniem przede wszystkim na człowieka. Dostrzegamy również szansę wzajemnej inspiracji w tym zakresie z pozostałymi firmami zaangażowanymi w „Bliżej Siebie”. mówi Marta Stańczak, Managing Director Sodexo Polska

YES

YES Biżuteria S.A. to firma, która od ponad 40 lat nie tylko tworzy oryginalną biżuterię dla kobiet, ale również dba o to, aby świat był dla nich lepszym, równiejszym i wolnym od stereotypów miejscem. Biżuteria YES to firma o silnych, rodzinnych fundamentach. Powstała w 1981 roku z inicjatywy trzech osób: małżeństwa Magdaleny i Michała Kwiatkiewiczów oraz brata Magdy – Krzysztofa Madelskiego. Założyciele od początku mieli bardzo silną wizję firmy opartej na wartościach, którą dzisiaj kontynuuje ich syn – prezes YES Tomasz Kwiatkiewicz. Unikalna technologia, pierwszy w Polsce sklep internetowy z biżuterią, pierwsze profile w mediach społecznościowych, pierwszy i jedyny diament idealny YES, pierwsza w Polsce kampania reklamowa brylantów, pierwsze salony na czeskim rynku – YES od początku była firmą innowacyjną i pod wieloma względami wyznaczała trendy.

YES to dziesiątki autorskich kolekcji biżuterii, m.in. Pavoni, Queen B, Cassiopeia, La Prima, Zodiak czy Eclipse. Projekty nawiązują do najważniejszych tematów społecznych oraz namawiają do swobodnego wyrażania kobiecości. Ich autorkami są dwie projektantki na stałe związane z firmą – Katarzyna Bukowska oraz Magdalena Dąbrowska, które wierzą, że biżuteria może nie tylko dodawać blasku, ale również siły. Może być ozdobą, ale także manifestem przekonań. W ostatnim roku za swoje działania marketingowe oraz wizerunkowe firma dostała szereg nagród, m.in.: Grand Prix Effie 2022, Grand Prix YouTube Works Awards, KTRy, Srebrny i Brązowy Spinacz oraz nagrodę Polskiej Rady Biznesu w kategorii Sukces dla Michała Kwiatkiewicza.

 

YES to firma rodzinna, w której bardzo dbamy o dobre relacje między pracownikami, stawiamy na współpracę i wzajemne zrozumienie. Ważny jest dla nas również dobrostan naszych pracowników – chcemy, aby w miejscu pracy czuli się komfortowo i nie stresowali się codziennymi obowiązkami. Tematyka kampanii wpisuje się w nasze starania, aby podnosić świadomość, jak ważne jest zdrowie psychiczne i jak można o nie zadbać. – mówi Tomasz Kwiatkiewicz, prezes YES Biżuteria S.A.

PZU ZDROWIE

PZU Zdrowie jest jednym z największych ogólnopolskich operatorów medycznych. Sieć medyczna liczy 130 placówek własnych, w tym pracownie diagnostyki obrazowej oraz 2400 placówek partnerskimi w 600 miastach w Polsce. Posiada własną infolinię medyczną, portal pacjenta mojePZU oraz Centrum Telemedyczne. Zapewnia opiekę zdrowotną w formie ubezpieczeń i abonamentów dla firm oraz klientów indywidualnych. Centra medyczne PZU Zdrowie są dostępne także dla pacjentów nieposiadających pakietów.

Misja PZU Zdrowie to bycie kompleksowym doradcą zdrowia, dla którego priorytetem jest Pacjent i jego doświadczenia. Zmienia podejście do zdrowia, stawiając na profilaktykę i edukację, poprawiając jakość życia Pacjentów. Dostarcza innowacyjne rozwiązania opieki medycznej, aby Pacjenci dłużej mogli cieszyć się długim życiem w dobrym zdrowiu. Zapewniając najwyższe standardy diagnostyki oraz leczenia działa na rzecz polskiej medycyny i sektora publicznego.

Ochrona zdrowia pracowników

Opieka medyczna dla firm
PZU Zdrowie pomaga pracodawcom i menedżerom HR wybrać najlepsze rozwiązanie dla ochrony zdrowia pracowników. Dopasowuje zakres opieki medycznej, właściwy dla specyfiki zawodowej danej branży. Standardowe pakiety uzupełniane są dodatkowymi usługami, np. akcjami szczepień.

Strefy Zdrowia
Jednym z narzędzi wellbeing są Strefy Zdrowia PZU Zdrowie, czyli akcje profilaktyczne w siedzibach firm. Ich program ustalany jest w oparciu o potrzeby konkretnej grupy zawodowej. Organizowane są także spotkania z ekspertami w formie webinarów.

Medycyna pracy
PZU Zdrowie obsługuje całościowo medycynę pracy – badania wstępne, okresowe, kontrolne, końcowe, epidemiologiczne; także w pakiecie z grupową opieką medyczną. Pracodawca otrzymuje dostęp do portalu, dzięki któremu wygodnie zarządza obowiązkowymi badaniami.

Indywidualna opieka medyczna

Indywidualne pakiety medyczne
Dla osób, które nie mają ubezpieczenia pracowniczego lub chcą dodatkowo objąć ochroną swoich bliskich, dostępne są indywidualne pakiety medyczne. PZU Zdrowie zapewnia kilka zakresów opieki, aby odpowiedzieć na konkretne potrzeby zdrowotne.

Profilaktyka  
Osoby, które chcą zrobić szybki przegląd zdrowia lub podarować go komuś w prezencie, mają do dyspozycji ofertę pakietów profilaktycznych. To przedpłacone zestawy usług, dobranych odpowiednio do konkretnych obszarów profilaktyki, m.in. kardiologicznej, onkologicznej, dietetycznej.

Teleporady  
Pacjenci, którzy potrzebują zrealizować szybką konsultację bez wychodzenia z domu, otrzymają pomoc Centrum Telemedycznego PZU Zdrowie – porady internistów, pediatrów, pielęgniarek oraz kilkunastu specjalizacji dla dorosłych i dzieci, a także teleporady psychologiczne.

Więcej na: https://zdrowie.pzu.pl/

‒ Hasło kampanii „Bliżej Siebie” rozumiemy szeroko: bliżej potrzeb pracownika i pracodawcy. Troska o zdrowie psychiczne to wyraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Naszą aktywność partnerską prowadzimy w oparciu o Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ nakierowane na zdrowie, między innymi Cel 3 – Dobre zdrowie i jakość życia oraz Cel 4 – Dobra jakość edukacji. Kampania „Bliżej siebie” jest inicjatywą, która z pewnością wspiera te cele i przyczynia się do poprawy kompetencji zdrowotnych społeczeństwa. – mówi Karolina Helmin-Biercewicz, członek Zarządu PZU Zdrowie, odpowiedzialna za obszar marketingu, komunikacji, sponsoringu i doświadczeń pacjenta.

AXPO

Axpo Polska sp. z o.o. kieruje się jednym celem – zapewnić zrównoważoną przyszłość dzięki innowacyjnym rozwiązaniom energetycznym. Jest największym producentem energii odnawialnej w Szwajcarii i międzynarodowym liderem w obrocie energią oraz odbiorze energii słonecznej i wiatrowej. Korzystając z najnowocześniejszych technologii, Axpo wprowadza innowacje, aby sprostać zmieniającym się potrzebom swoich klientów w ponad 30 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji. Na polskim rynku Axpo działa już od ponad 20 lat, zatrudnia około 170 osób i jest jednym z największych niezależnych odbiorców zielonej energii. Klienci w Polsce mogą korzystać z dopasowanych do swoich potrzeb ofert na odkup i dostawy energii oraz gazu w oparciu o strukturyzowane i długoterminowe umowy. Axpo Polska świadczy usługi także dla ponad 25 000 firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw, oferując od kwietnia 2020 roku energię wyłącznie z potwierdzeniem pochodzenia z OZE. Wspierając transformację energetyczną w kraju, spółka realizuje również projekty fotowoltaiczne.

W Axpo rozmawiamy szczerze i z szacunkiem, zapewniając sobie wzajemnie bezpieczną przestrzeń do feedbacku. Uznajemy, że dobrostan – komfort życia pracowników, w tym warunki panujące w pracy – powinien być postrzegany holistycznie. Dlatego staramy się, by nasze działania adresowały różne kwestie wpływające na zdrowie i dobre relacje. Cieszę się, że możemy być częścią inicjatywy, która promuje rolę otwartego dialogu w kulturze organizacji. – mówi Natalia Dołęgowska, HR Business Partner w Axpo Polska

OTCF/4F

OTCF S.A. to polska firma założona w 1995 roku przez Igora Klaję. Łączy kompetencje sportowe i technologie ze światem mody i stylu. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży odzieży sportowej, obuwia oraz akcesoriów, dedykowanych profesjonalnym sportowcom i amatorom. Prowadzi sprzedaż w 47 krajach świata, w tym w Rumunii, Katarze, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Singapurze, USA czy Australii.

Wiodącą marką w portfolio firmy jest 4F, oferująca wysokiej klasy odzież codzienną i sportową oraz akcesoria sportowe. Do grona ambasadorów marki należą m.in. Anna i Robert Lewandowscy. Od ponad 10 lat 4F jest sponsorem polskiej kadry olimpijskiej i paraolimpijskiej oraz kilku europejskich Komitetów. Podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie stroje marki nosiło 8 reprezentacji narodowych – poza Polską także Chorwacja, Grecja, Litwa, Łotwa, Portugalia, Serbia i Słowacja. W ramach projektu 4F Teamwear marka projektuje kolekcje profesjonalnych produktów dla drużyn i związków sportowych z różnych dyscyplin i na różnym poziomie zaawansowania. Jest Partnerem Technicznym m.in. 4 klubów piłkarskiej Ekstraklasy, wszystkich reprezentacji Polski w koszykówce i wybranych drużyn siatkarskich. Spółka OTCF S.A. rozwija także własną linię żywności funkcjonalnej i suplementów diety 4F Fuel, marki 4F Junior i Outhorn, sieć multibrandowych sklepów sportowych SportStyleStory oraz restaurację ze zdrową żywnością 4F Spot. Jest wyłącznym dystrybutorem Under Armour na polskim rynku. W 2020 r. została powołana  Fundacja 4F Pomaga, której działalność koncentruje się na wsparciu społeczności lokalnych i rozwoju infrastruktury sportowej dla dzieci i młodzieży w ramach programu “W zasięgu sportu”. 

ROSSMANN

Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o. to lider rynku drogeryjnego w Polsce. Codziennie zakupy w drogeriach robi ponad 945 tys. Polaków. Pierwszy Rossmann w naszym kraju powstał w 1993 r. w Łodzi. 28 lat później spółka świętowała otwarcie 1500-nej drogerii. Dziś jest ich w Polsce blisko 1.700, a w każdej przynajmniej jedna kasa samoobsługowa.

Rossmann tworzy zgrany zespół 17,1 tys. pracowników w całej Polsce. Spółka kieruje się dewizą „Po pierwsze ludzie”. To zbiór charakterystycznych cech, które są prawdziwe i wyróżniają Rossmanna na tle innych pracodawców. Ludzie budują i tworzą firmę – są bezcennym kapitałem. Zarząd spółki wspiera kulturę różnorodności, ponieważ odmienność i różnorodność w miejscu pracy wzbogaca organizację.

Rossmann jest dla klientów. By zakupy były jeszcze prostsze uruchomiona została drogeria internetowa. Logując się na stronie: www.rossmann.pl można zamawiać ulubione produkty o dowolnej porze, bez potrzeby ruszania się z domu. Stworzona została również aplikacja Rossmann PL, która umożliwia przystąpienie do Klubu Rossmann. Cieszy się ona wielkim zainteresowaniem, w swoich smartfonach ma ją 8 mln użytkowników.

Dla tych, którzy kochają odwiedzać drogerie, przygotowany został nowy sposób robienia zakupów – Rossmann GO. Klient wchodzi do sklepu, skanuje produkty telefonem, płaci za nie w wygodny sposób online lub w kasie i wychodzi.

 

A gdyby tak głośno zamanifestować jak ważne jest dla nas dbałość o zdrowie psychiczne naszych pracowników – pomyślałam, kiedy otrzymaliśmy zaproszenie do partnerstwa w Kampanii „Bliżej Siebie”. Przez 30 lat historii Rossmanna w Polsce – Człowiek wraz z jego potrzebami życia zawodowego i prywatnego był zawsze w centrum naszej uwagi i troski. Nasza meta wartość „Po pierwsze ludzie” nie jest tylko chwytliwym sloganem. Jesteśmy bardzo różnorodną społecznością. Zatem nasze potrzeby bywają odmienne. Słuchając pracowników oraz obserwując ich potrzeby, podejmowaliśmy przez lata działania, które miały na celu dać im poczucie bezpieczeństwa, stabilności oraz satysfakcji w tworzeniu społeczności Rossmanna. Zaczynaliśmy od organizacji bezpiecznego miejsca pracy. Dziś z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że od wielu lat dbamy o dobrostan pracownika. Cyklicznie organizujemy inicjatywy promujące zdrowy styl życia. Od pięciu lat, w kilku miejscach w Polsce, organizujemy Miasteczka Zdrowia, w których realizowane są badania profilaktyczne, a wydarzenia towarzyszące wspierają profilaktykę prozdrowotną. We wrześniu 2021 r. uruchomiliśmy dla pracowników pogram wsparcia psychologicznego, prawnego i finansowego. Mimo, że na co dzień tworzymy dużą i rozproszoną społeczność, potrafimy też wspierać się wzajemnie, bez względu na miejsce zatrudnienia, staż pracy, czy zajmowane stanowisko. Wykorzystując szereg narzędzi komunikacji wewnętrznej (np.  organizując webinary tematyczne z psychologami) oraz w trakcie osobistych spotkań zmieniamy schematy myślenia i postrzegania osób doświadczających kryzysów psychicznych. Uświadamiamy jak niszczące potrafią być stereotypy i negatywne postawy wobec osób z zaburzeniami psychicznymi. Wewnętrznymi kampaniami oswajamy tematy tabu, uczymy siebie nawzajem uważności na siebie i swoje potrzeby. Uważam, że w kontekście przewidywań ekspertów wskazujących, że do 2030 r. depresja stanie się pierwszą, najczęściej diagnozowaną jednostką chorobową na świecie, troska o zdrowie psychiczne pracowników powinna stanowić priorytet dla firm już w tym momencie. Mamy nadzieję, że udział Rossmanna w Kampanii da nam możliwość wymiany doświadczeń, dobrych praktyk, a być może także będzie inspiracją dla innych. – podsumowuje Ilona Perużyńska-Zych, Dyrektor Działu Personalnego Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.

CIRCLE K

Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. i prowadzi sieć blisko 400 stacji paliw na terenie całej Polski. Sieć ta obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki Circle K Polska jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc.(Couche-Tard). To światowy lider w obszarze convenience oraz mobilności. Działa w 24 krajach i terytoriach oraz posiada blisko 14 100 sklepów, z czego około 10 700 stanowią stacje paliw. Portfolio firmy stanowią dobrze znane marki Couche-Tard oraz Circle K, tworząc jedną z największych niezależnych sieć sklepów typu convenience w Stanach Zjednoczonych. Koncern jest również liderem w branży sklepów typu convenience i stacji paliw w Kanadzie, Skandynawii, krajach bałtyckich, a także w Irlandii. W całej swojej sieci zatrudnia blisko 122 000 osób. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://corpo.couche-tard.com/en/

W Circle K jesteśmy świadomi mocy języka, zarówno pozytywnej, ale i negatywnej. Pod koniec zeszłego roku przeprowadziliśmy wewnętrzne badanie z którego wynikło, że pracownicy stacji często doświadczają agresji i niewłaściwych zachowań ze strony klientów czemu chcemy zdecydowanie przeciwdziałać. Oferujemy naszym pracownikom i ich najbliższym rodzinom, program wsparcia (EAP), dzięki któremu mogą skorzystać z pomocy psychologicznej, a także poszerzać wiedzę z zakresu komunikacji i budowania dobrych relacji. W 2022 z indywidualnego wsparcia skorzystało 160 osób, a ok 1100 osób uczestniczyło w webinariach poświęconych głównie tematyce dobrostanu psychologicznego. To pokazuje jak temat jest ważny i bliski dla naszych pracowników. Zainicjowaliśmy również na naszych stacjach kampanię promującą kulturę życzliwości, która ma na celu przeciwdziałanie agresji – także słownej oraz promowanie wzajemnego szacunku i zrozumienia dla drugiego człowieka. Miejsce pracy powinno być dla każdego pracownika przestrzenią bezpieczną, także pod względem psychologicznym, o co bardzo dbamy. Cieszymy się na inicjatywę, która podkreśla jak ważna jest empatia w miejscu pracy. – mówi Maria Pertkiewicz, Dyrektorka ds. Personalnych Circle K Polska

Partnerzy

McDonald’s

McDonald’s® od ponad 30 lat jest częścią polskiej gospodarki i życia lokalnych społeczności. W Polsce działa już ponad 520 restauracji, z których 90% prowadzona jest przez franczyzobiorców. We wszystkich restauracjach zatrudnionych jest ponad 31 000 osób. 12% z nich stanowią obcokrajowcy reprezentujący 26 narodowości. 7% to osoby z niepełnosprawnościami. Najmłodszy pracownik ma 18  lat (a w okresie ferii zimowych i wakacji – 16 lat). Najstarszy ponad 70 lat. Każdy z pracowników ma możliwość bycia sobą, rozwijania się, zdobywania umiejętności przydatnych na całe życie, a także połączenia pracy z życiem osobistym.

McDonald’s oferuje gościom smaczne posiłki oraz szybką, profesjonalną obsługę w czystym,  przyjemnym otoczeniu i za rozsądną cenę. Oferta McDonald’s to klasyczne burgery i McWrapy. Do tego uważane za najlepsze w swojej kategorii chrupiące, złociste z zewnątrz i puszyste w środku frytki, pyszne lody oraz aromatyczna kawa McCafé. W menu dostępne są także pożywne propozycje śniadaniowe.

 

W McDonald’s zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dobrostan naszych pracowników. Podejmujemy kompleksowe działania, które mają na celu zadbanie o wellbeing w naszej organizacji. Zdecydowaliśmy się dołączyć do kampanii, ponieważ jej idea jest nam wyjątkowo bliska. Wierzymy, że wspólnie możemy zdziałać jeszcze więcej i sprawić, by zdrowie psychiczne pracowników, nie było w naszym kraju tematem tabu. – Renata Prys, dyrektorka działu People w McDonald’s Polska

ENEA

Grupa Enea aktywnie uczestniczy w transformacji sektora energetycznego i rozwija innowacyjne projekty oraz odnawialne źródła energii. To jeden z największych koncernów energetycznych w Polsce, współodpowiedzialny za bezpieczeństwo energetyczne kraju. Enea dostarcza energię do ponad 2,7 mln klientów. Jest wiceliderem polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Grupa zarządza pełnym łańcuchem wartości na rynku energii elektrycznej: od paliwa, poprzez produkcję i dystrybucję energii elektrycznej, aż po sprzedaż i obsługę klienta. Enea jest notowana na GPW w Warszawie od 2008 r.

Jako firma odpowiedzialna społecznie od lat łączymy działalność biznesową z troską i działaniami na rzecz lokalnych społeczności, naszych pracowników oraz klientów. Pomagamy odpowiedzialnie, współpracując z organizacjami, które mają doświadczenie i wiedzę ekspercką. Dzięki takiemu połączeniu sił wsparcie otrzymują ci, którzy naprawdę go potrzebują. Cieszymy się, że Enea będzie miała swój udział w projekcie „Bliżej Siebie”. – mówi Joanna Mularczyk, Kierownik Biura Społecznej Odpowiedzialności Biznesu ENEA S.A.

WELLBEE

Wellbee to nowoczesna platforma wellbeingowa oferująca wsparcie dobrostanu psychicznego zarówno osób prywatnych, jak i organizacji. Platforma zapewnia najszybszy dostęp (do 12h) do topowych specjalistów zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego, a także do materiałów psychoedukacyjnych w postaci treści video, audio czy artykułów. Wellbee to przede wszystkim zespół zweryfikowanych terapeutów różnych nurtów, seksuologów, psychodietetyków, coachów, specjalistów rozwoju osobistego, psychoterapeutów uzależnień i wielu innych. 

Platforma zapewnia swoim Partnerom możliwość skorzystania z kursów, webinarów rozwojowych i warsztatów (online i offline), prowadzonych przez najlepszych ekspertów. W ramach współpracy z Wellbee organizacje mogą liczyć także na kompleksowe wsparcie managerów i działów HR (profesjonalne doradztwo w zakresie strategii wellbeingowej, szkolenia, projekty dedykowane/specjalne), a także organizację wydarzeń specjalnych jak np. Wellbeing Week czy warsztaty wellbeingowe dla team leaderów.

Jednym z najważniejszych elementów misji Wellbee jest budowanie świadomości pracodawców, że dobrostan psychofizyczny pracownika może być fundamentalną wartością organizacji, wpływającą korzystnie na jej wyniki i morale. 

Destygmatyzacja tematu zdrowia psychicznego jest jednym z najważniejszych punktów misji Wellbee od samego początku istnienia, dlatego dołączenie do kampanii “Bliżej Siebie” to wyjątkowa możliwość szerzenia naszych wartości wśród szerokiego grona pracodawców i pracowników. Dodatkowo motyw przewodni kampanii, czyli empatia i komunikacja, jest nam szczególnie bliski. W Wellbee jesteśmy zdania, że jeśli nauczymy się otwarcie mówić o swoim zdrowiu (nie tylko fizycznym, ale także psychicznym) i postaramy się słuchać drugiej strony bez osądów, nasza zawodowa codzienność, ale także nasz dobrostan ulegną zdecydowanej poprawie. Spędzamy w pracy większość dnia, dlatego jako pracodawcy powinniśmy robić wszystko, aby pracownicy czuli, że to nie tylko miejsce, w którym zarabiają na życie, ale również miejsce, w którym są wysłuchani, a ich problemy – dostrzeżone. Jestem pewien, że kampania “Bliżej Siebie” to ważny krok w tym kierunku. – mówi Dariusz Milewski, CEO i Co-founder Wellbee

ALTER INVESTMENT

Alter Investment S.A. to prężnie działająca spółka akcyjna zajmująca się zwiększaniem wartości nabywanych gruntów poprzez kompleksowe przygotowywanie ich do procesu budowlanego, łącznie z opracowywaniem koncepcji architektonicznej, projektowaniem architektoniczno-budowlanym, uzyskiwaniem wszystkich uzgodnień i decyzji administracyjnych oraz ostatecznych pozwoleń na budowę.

Drugim obszarem działalności Alter Investment jest wykonywanie dla podmiotów zewnętrznych analiz nieruchomości gruntowych pod kątem ich potencjału zabudowy (analizy chłonności), jak też uzyskiwanie na rzecz takich podmiotów pozwoleń na budowę wraz z niezbędnymi uzgodnieniami i decyzjami administracyjnymi.

Misją spółki jest oddanie najlepszego produktu dla klientów i przyszłych użytkowników, a drogą do tego są rozmowy, spotkania, analizy, nieustające poszukiwanie pomysłów mających na celu doskonalenie stosowanych rozwiązań.

Elastyczność oraz odpowiadanie na potrzeby innych to nie tylko klucz do sukcesu w biznesie, ale też ważny czynnik sprzyjający jakości życia. Dlatego też, jako deweloper gruntowy chcemy tworzyć szczęśliwe miasto dla naszych klientów, ale też szczęśliwe miejsce pracy dla pracowników, i dbamy o to konsekwentnie w praktyce codziennego działania. – mówi Damian Tomasik, Twórca Alter Investment S.A.

RMP POLSKA

RMP Polska jest wyłącznym przedstawicielem metodologii Reiss Motivation Profile® na terenie Polski, a także strategicznym certyfikowanym partnerem IDS Publishing w Europie. RMP Polska zajmuje się diagnozowaniem potrzeb człowieka, działaniami rozwojowymi oraz doradczymi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Edukuje organizacje, m.in. w tematyce związanej z rozwojem osobistym i zwiększaniem samoświadomości i uczy jak zaspokajać podświadome potrzeby obecnych i przyszłych generacji pracowników. Aktywnie działa w duchu Zarządzania przez Indywidualizację na rzecz poprawy relacji międzyludzkich oraz rozwoju osobistego i społecznego oraz dąży do zwiększenia świadomości społecznej na temat znaczenia życia z w zgodzie ze swoimi potrzebami. Firma przykłada szczególną uwagę do wspierania przedsiębiorstw w budowaniu pozytywnej kultury organizacyjnej, zrozumieniu indywidualnych potrzeb ludzi i w osiągnięciu celów z wykorzystaniem naturalnego potencjału człowieka.

ESERVICE

eService Sp. z o.o. od ponad 20 lat umożliwia niezawodne przyjmowanie płatności bezgotówkowych w mobilnych i stacjonarnych punktach usługowych, sklepach oraz sieciach handlowych. Firma jest także dostawcą nowoczesnej bramki płatniczej oraz rozwiązań dla eCommerce i mCommerce, które w okresie pandemii znacznie zwiększyły swój zakres. Jako jedyna firma polskiej branży płatniczej, gwarantuje bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość świadczonych usług, regularnie potwierdzaną Certyfikatem TUV ISO 9001 oraz PCI P2PE. Wyróżnikiem eService jest także największa w kraju – własna sieć serwisowa oraz czynne 24 godziny na dobę Centrum Obsługi Akceptanta, obsługujące klientów z Polski i 11 zagranicznych rynków, na których działa. Firma wspiera popularyzację płatności bezgotówkowych w małych i średnich przedsiębiorstwach, jednostkach samorządu terytorialnego oraz instytucjach publicznych. Dzięki specjalnej, rozszerzonej ofercie, którą udostępnia w Programie Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego – Polska Bezgotówkowa, jest w nim jednym z najchętniej wybieranych dostawców usług.

eService dba o dobrostan pracowników oraz równowagę pomiędzy obowiązkami zawodowymi a życiem prywatnym. Pracownicy są objęci programem wsparcia z zakresu pomocy psychologicznej oraz prawnej, ale także mogą uczestniczyć w wielu inicjatywach wellbeing. Firma tworzy przyjazne i otwarte miejsce pracy, w którym pracownicy czują się docenieni oraz mają możliwości rozwoju.

FIBERHOST

Fiberhost jest liderem w budowie i zarządzaniu multi-światłowodem, czyli udostępnianą lokalnym oraz ogólnopolskim dostawcom Internetu i TV infrastrukturą światłowodową typu FTTH (ang. Fiber-To-The-Home, czyli światłowód do domu). 

Misją Fiberhost jest zapewnienie dostępu do szybkiego oraz niezawodnego Internetu i włączenie cyfrowe jak największej liczby Polek i Polaków. W tym celu spółka stale rozbudowuje zasięg swojej sieci, docierając do ponad miliona domów, przy tym aktywnie wspiera dostawców usług w zwiększaniu zainteresowania ofertą multi-światłowodową wśród mieszkańców. Angażując się w walkę z wykluczeniem cyfrowym, Fiberhost organizuje Akademię Fiberhost – bezpłatne szkolenia dla osób, które chcą nauczyć się korzystać z Internetu oraz powołał do życia Fundację Open Allies – pierwszą w Polsce sformalizowaną inicjatywę na rzecz wspierania rozwoju multi-światłowodu. W ramach Fundacji, wspólnie z innymi operatorami, Fiberhost promuje otwarty dostęp do sieci, ale także współdziała w zakresie ustawodawstwa oraz rozwoju infrastruktury FTTH poprzez znoszenie barier ekonomicznych i administracyjno-prawnych.

Dzięki swoim działaniom Fiberhost zmienia cyfrowy obraz naszego kraju, pamiętając nie tylko o sobie, ale też mając na uwadze wsparcie innych oraz aktywnie działając w duchu zrównoważonego rozwoju.

 

BRENNTAG

Brenntag Polska jest częścią Brenntag SE, światowego lidera w dystrybucji surowców i dodatków chemicznych. Z siedzibą główną w Essen w Niemczech i z ponad 17 500 ekspertami w około 600 lokalizacjach w 72 krajach, dwie globalne dywizje, Brenntag Essentials i Brenntag Specialties, oferują pełen zakres chemikaliów przemysłowych i specjalistycznych oraz składników. Spółka łączy dostawców i klientów w partnerstwie tworzącym wartość dla każdej ze stron. Dodaje wartość dla klientów i partnerów na każdym etapie: poprzez wiedzę produktową, innowacje i zrównoważone rozwiązania, połączone z pasją do doskonalenia usług i zaangażowaniem w zapewnienie bezpieczeństwa.

Brenntag Polska pracuje w wielonarodowych, interdyscyplinarnych zespołach na całym świecie, aby zapewnić wartość dodaną zarówno partnerom, jak i osobom zatrudnionym.

Jako pracodawca docenia różnorodność i wspiera poczucie wspólnoty i współpracy w środowisku, w którym pracownicy są zachęcani do dzielenia się pomysłami i wspólnej pracy. Angażuje pracowników w misję firmy na rzecz wspólnego sukcesu, budując długoterminową stabilność i bezpieczeństwo.

Priorytetem spółki jest zapewnienie środowiska pracy, które jest angażujące, satysfakcjonujące i inspirujące, co pozwala pracownikom w pełni wykorzystać swój potencjał i kształtować przyszłość. Opiera kulturę na trosce, zaufaniu, przejrzystości, dążeniu do doskonałości i bezpieczeństwie.

Dołącz do kampanii, i zadbaj o zdrowie swoich pracowników

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.