I Edycja →

W eService wiemy, że firmę tworzą ludzie i doceniamy pracę każdego z nas

Bliżej Siebie

Zdajemy sobie sprawę, że za sukcesem eService stoją ludzie. Staramy się tworzyć przyjazne i otwarte miejsce pracy, w którym nasi Pracownicy będą czuli się docenieni oraz będą mieli możliwości, aby rozwijać się zawodowo. Niezależnie od zajmowanego stanowiska zwracamy się do siebie po imieniu, gdyż zależy nam na pozytywnych, koleżeńskich relacjach pomiędzy Pracownikami. Wiemy, że wspólnie tworzymy eService i doceniamy pracę każdego z nas.

 

Life-Work-Balance

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest równowaga pomiędzy obowiązkami zawodowymi oraz życiem prywatnym, dlatego dbamy o Work-Life-Balance i wspieramy w tym Pracowników. Okres pandemii i izolacji pokazał nam, jak ważne są bezpośrednie spotkania i rozmowy, więc preferujemy pracę z biura, aby móc wspólnie napić się kawy lub chwilę porozmawiać. W naszej przestrzeni biurowej Pracownicy mają do dyspozycji miejsce do wspólnych posiłków, rozmów oraz spotkań. Dbamy też o dobry nastrój i chwilę odpoczynku, dlatego zorganizowaliśmy strefy relaksu oraz prowadzimy zajęcia jogi.

 

Dbamy o zdrowie

eService oferuje benefity pozapłacowe z wielu obszarów, które są odpowiedzią na potrzeby Pracowników. Oprócz pakietu medycznego o szerokim zakresie zapewniamy dostęp do programu wsparcia psychologicznego. Organizujemy prelekcje o zdrowiu fizycznym i psychicznym oraz zachęcamy do udziału we wspólnych wyzwaniach sportowych, które także cyklicznie odbywają się w biurze. W trosce o zdrowie dostarczamy partie świeżych owoców będących źródłem niezbędnych do życia witamin i minerałów.

 

Jesteśmy jedną drużyną

Staramy się, aby nowi Pracownicy szybko poczuli się częścią naszej drużyny, dlatego istotnym i ważnym elementem po przyjściu do firmy jest onboarding, czyli szkolenie wstępne dla nowych Pracowników i współpracowników. Ma ono na celu wdrożenie nowych osób i przekazanie im istotnych informacji o firmie, które pomogą im zaadaptować się i zrozumieć nasze wartości.

Jedną z wartości eService jest różnorodność. Dotyczy ona wszystkich obszarów działalności, w tym oczywiście także Pracowników. Cenimy sobie to, że każdy jest inny i wspólnie uzupełniamy się dążąc do jednego celu.

 

Dziękujemy i doceniamy

W eService działa Program Doceniania, w którym każdy może zgłosić kandydata kierującego się wartościami firmy, podczas wykonywanych obowiązków służbowych i zasługującego na wyróżnienie. Wiemy jak dużą moc może mieć z pozoru mały gest podziękowań, który sprawia, że Pracownik czuje, że jest ważny dla firmy, a jego zaangażowanie i praca zostały docenione.

W eService stawiamy na ludzi 😉

Udostępnij

Dołącz do kampanii, i zadbaj o zdrowie swoich pracowników

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.