I Edycja →

Bliżej Siebie 2 edycja

Witamy na pokładzie nowych patronów

Do grona patronów kampanii „Bliżej Siebie” dołączyła Krajowa Izba Gospodarcza oraz prowadzony przez nią inkubator przedsiębiorczości sektora kreatywnego, Centrum Kreatywności Targowa.

Krajowa Izba Gospodarcza jest największą niezależną organizacją biznesu w Polsce. Powstała w 1990 roku. KIG reprezentuje największą liczbę przedsiębiorców, łącząc 160 organizacji biznesowych: 70 Izb i związków branżowych, 61 Izb regionalnych, 21 Izb bilateralnych oraz 8 pozostałych organizacji (stowarzyszenia, fundacje). Krajowa Izba Gospodarcza promuje społeczną wrażliwość biznesu, działa na rzecz poprawy wizerunku Polski na świecie.

Centrum Kreatywności Targowa wspiera pierwsze kroki stawiane w prowadzeniu biznesu. Program inkubatora związany jest z rozwojem zawodów przyszłości z branż sektora kreatywnego. Obejmuje wsparcie kierowane do przedsiębiorczyń i przedsiębiorców oraz mieszkańców i mieszkanek Warszawy. Inkubacja jest realizowana nie tylko w rozumieniu udostępniania biur, ale również poprzez organizację programów szkoleniowych, edukacyjnych i kulturalnych w przestrzeni konferencyjno-wystawienniczej. Flagowe projekty rozwojowe prowadzone w CK Targowa to Szkoła Kreatywności oraz Warsaw Creative Slam.

Dowiedz się więcej na: www.kig.pl oraz www.cktargowa.pl

Udostępnij

Dołącz do kampanii, i zadbaj o zdrowie swoich pracowników

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.